Zdravé sedenie

Zobrazenie:
Zoradiť:
Nový model, neseda standard, bude pre mnohých z Vás ekonomickejšou a ekologickejšou voľbou, pre vytvorenie prostredia, bohatého na výživný pohyb. Objavte, ako môže byť neseda pomôcka pre všetkých Vás, ktorí musíte denne dlhé hodiny sedieť a nie ste ochotní akceptovať vplyv celodenného sedenia na svoju kondíciu, svaly a ich tonus.Kombinácia
stability a pohybu
Široké spektrum nastavení a multifunkčná mechanika nespočíva v analogickom kopírovaní existujúcich produktov na trhu. Vznikla na základe princípov, ktoré rešpektujú ľudskú prirodzenosť a potreby hýbať sa.
Väčšia medzera sedenia
Zjednodušený sedák prináša okrem minimalistického dizajnu ešte viac vzdušnosti pre tých, ktorí to naozaj potrebujú. Pri bolestiach s kostrčou alebo rôznymi zdravotnými komplikáciami (napríklad hemeroidy) nevystavujete problémové časti tela zbytočne zvýšenému tlaku, ako pri bežnom sedení.
Farby, ktoré fungujú so všetkým
Čierna alebo antracitová? Tieto dve, vždy moderné a elegatné farby sa dajú výborne kombinovať s nespočetnými ďalšími farbami a materiálmi, ktoré vyvážia každú miestnosť.798 s DPH / ks
665 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 200333
Tri aretačné polohy pre chrbát, nastaviteľný odpor operadla, polozadný posun sedáka, stabilita, dodávka s kolieskami a klzákmi - je len na Vás pre čo sa rozhodnete, farby sedáku : čierna, šedá, červená, tyrkisová modrá, zelená, žltá
1 198,80 s DPH / ks
999 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 200345
Asana Architekt predstavuje manažérsku radu z ponuky stoličiek Asana. V exkluzívnom chrómovanom prevedení ponúka moderný dizajn s maximálnym komfortom sedenia pre ľudí so zmyslom pre eleganciu. Zdravé sedenie doplnené o plne nastaviteľnú opierku hlavy dopraje relax vašej krčnej chrbtici. Eliminovaním bolesti a diskomfortu Vám zaručí zvýšenú sústredenosť a vyšší výkon pri práci. Ako to funguje?

Asana vytvorila úplne nový koncept ergonómickej stoličky, ktorý predstavuje budúcnosť zdravého a komfortného sedenia. Inovatívny funkčný dizajn sedacej plochy Asana bol vytvorený v harmónii s anatómiou ľudského tela. Tvar sedacej plochy zabezpečuje pravidelné rozloženie tlaku vznikajúceho pri sedení. Ten je distribuovaný výhradne na sedacie svaly a časti tela, ktoré sú svojou stavbou predurčné na sedenie. Prehĺbena stredová zóna eliminuje akýkoľvek tlak na kritické body tela, ktoré sú pri sedení na bežnej stoličke vystavované neprirodzenému zaťaženiu. Zároveň svojim tvarom pomáha fixovať pánvu v správnej polohe. Vzťah pánvy a chrbtice je pre zdravé a pohodlné sedenie rozhodujúcim. Správna poloha pánvy a chrbtice zabezpečuje vzpriamené držanie tela a nezaťažuje tak mäkké tkanivá a svalstvo v oblasti chrbta. Odstraňuje tak príčinu vzniku bolesti chrbta a krížov počas sedenia. Celodenné sedenie sa tak stáva príjemnou a nevyčerpávajúcou činnosťou.Zdravotné účinky:

Umožňuje dlhodobé sedenie bez bolesti chrbtice a únavy

Odstraňuje bolesť chrbta a kostrče spôsobené dlhodobým sedením

Znižuje tlak pôsobiaci na chrbticu a mäkké tkanivá

Poskytuje úľavu pri hemoroidoch

Prevencia vzniku hemoroidov

Zvyšuje výkon a sústredenosť pri práci


Výbava:

- Unikátny anatomický tvarovaný sedák Asana chránený patentom
- Plne nastaviteľnú opierku hlavy

- Výškovo nastaviteľný operák
- Výškovo a šírkovo nastaviteľné opierky rúk čalúnené
- Kyvný (Tilt) mechanizmus s možnosť zafixovania náklonu a . nastavenia intentzity odporu kývania
- Leštený hliníkový kríž
- 65mm pogumované kolieska s hladkým tichým chodom
- možnosť výberu poťahovej látky alebo Eko kože
- Nosnosť až 130kg

- Záruka 3 roky
714 s DPH / ks
595 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 303997
Asana Steel Standard je ideálnym riešením pre ľudí s potrebou dlhodobého zdravého sedenia. Ponúka jedinečné vlastnosti patentovanej sedacej plochy v kombinácií s nastaviteľnými opierkami rúk a výškovo nastaviteľným operadlom. Poskytuje úľavu od existujúcich sedacích problémov a zároveň je ideálnym nástrojom prevencie vzniku nových. Vysoký lesk kovových komponentov dodáva už základnému modelu prémiový vzhľad. Ako to funguje?

Asana vytvorila úplne nový koncept ergonómickej stoličky, ktorý predstavuje budúcnosť zdravého a komfortného sedenia. Inovatívny funkčný dizajn sedacej plochy Asana bol vytvorený v harmónii s anatómiou ľudského tela. Tvar sedacej plochy zabezpečuje pravidelné rozloženie tlaku vznikajúceho pri sedení. Ten je distribuovaný výhradne na sedacie svaly a časti tela, ktoré sú svojou stavbou predurčné na sedenie. Prehĺbena stredová zóna eliminuje akýkoľvek tlak na kritické body tela, ktoré sú pri sedení na bežnej stoličke vystavované neprirodzenému zaťaženiu. Zároveň svojim tvarom pomáha fixovať pánvu v správnej polohe. Vzťah pánvy a chrbtice je pre zdravé a pohodlné sedenie rozhodujúcim. Správna poloha pánvy a chrbtice zabezpečuje vzpriamené držanie tela a nezaťažuje tak mäkké tkanivá a svalstvo v oblasti chrbta. Odstraňuje tak príčinu vzniku bolesti chrbta a krížov počas sedenia. Celodenné sedenie sa tak stáva príjemnou a nevyčerpávajúcou činnosťou.


Zdravotné účinky:
?
Umožňuje dlhodobé sedenie bez bolesti chrbtice a únavy

Odstraňuje bolesť chrbta a kostrče spôsobené dlhodobým sedením

Znižuje tlak pôsobiaci na chrbticu a mäkké tkanivá

Poskytuje úľavu pri hemoroidoch

Prevencia vzniku hemoroidov

Zvyšuje výkon a sústredenosť pri práci Výbava:

- Unikátny anatomický tvarovaný sedák Asana chránený patentom
- Výškovo nastaviteľný operák
- Výškovo a šírkovo nastaviteľné opierky rúk plastové
- Kyvný (Tilt) mechanizmus s možnosť zafixovania náklonu a nastavenia intentzity odporu kývania
- Leštený hliníkový kríž
- 65mm pogumované kolieska s hladkým tichým chodom
- možnosť výberu poťahovej látky alebo Eko kože
- Nosnosť až 130kg

- Záruka 3 roky
597,60 s DPH / ks
498 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 303998
Produkty: 4 | Aktuálna strana: 1/1