Akustické boxy

Ste unavení z neustáleho ruchu v kancelárii, ktorý vám bráni sústrediť sa na prácu? Predstavujeme vám naše revolučné kancelárske akustické boxy, ktoré vám umožnia pracovať v tichu a pohode, nech už ste kdekoľvek.

🔍 Prečo si vybrať náš Kancelársky akustický box?

Eliminuje Rušenie: Náš akustický box je navrhnutý tak, aby blokoval vonkajší zvuk a umožňoval vám sústrediť sa na vašu prácu bez rušení.

Zvyšuje Produktivitu: Vytvorte si svoj vlastný tichý kútik, kde môžete efektívne pracovať a byť produktívny bez rozptyľujúcich faktorov.

Elegantný Dizajn: Naše akustické boxy nie sú len praktické, ale aj štýlové. Ich moderný a minimalistický dizajn sa skvele hodí do každej kancelárie.

Nastaviteľné Možnosti: Prispôsobte si svoje pracovné prostredie pomocou nastaviteľných možností našich boxov, ktoré sa ľahko prispôsobia vašim potrebám.

Jednoduchá Inštalácia: Naše produkty sú jednoduché na inštaláciu a použitie. Stačí ich umiestniť na svoje pracovné miesto a okamžite si vychutnáte pokojné pracovné prostredie.

🚀 Požiadajte nás o cenovú ponuke pre akustické boxy, výber z množstva riešení pre 1, 2, 4 osobové boxy!

Zobrazenie:
Zoradiť:
Modulárna pohovka navrhnutá tak, aby poskytovala pocit súkromia a ľahkosti. V kombinácii so stolíkom a spojovacím panelom s možnosťou montáže paravánu vytvára akustický modul príjemný priestor, ktorý ponúka pokoj a súkromie pre obchodné stretnutie alebo neformálne stretnutie. Inovatívny koncept sedadiel ponúka harmonickú rovnováhu pohodlia, estetiky a funkcie a je dokonalým riešením pre rušné kancelárie, hotely, letiská alebo obchodné priestory. šírka sedadla 128mm, hĺbka sedadla 51cm, rozmer zostavy 160x248cm rozmer stolíka 113x 80cm Materiía a farby čalúnenia na vyžiadanie.
Na objednávku
Obj. čislo: 304290

Akustické boxy

Akustické boxy

Diskrétna rokovacia miestnosť.
pohodlný priestor na schôdzky, brainstorming alebo prácu na projektoch
Navrhnuté pre 1 až 4 osoby.
Sendvičový panel s akustickou výplňou vytvorí vo vnútri boxu úplne tiché miesto.
Pri vstupe sa automaticky zapne svetlo a spustí systém 5 tichých ventilátorov, ktoré nepretržite zaisťujú výmenu vzduchu vo vnútri boxu.
V základnej výbave je stôl a zásuvkový prípojný panel s elektrickou zásuvkou, nabíjacím USB a LAN konektorom. Voliteľnou výbavou je čalúnená sedačka.
Široká ponuka dekoračných látok vám umožňuje vytvoriť designový box presne podľa vašich požiadaviek.
Akustické boxy je nutné objednať v režime zákazkovej výroby.
Na objednávku
Obj. čislo: 250410
Produkty: 2 | Aktuálna strana: 1/1