• Úvod
  • >>
  • Bezpečnosť a označovanie

Bezpečnosť a označovanie

Zobrazenie:
Zoradiť:

Bezpečnostné zábrany

Stĺpik 219 mm

bezpečné ochráni steny, stroje, stĺpy a iné rizikové miesta v budovách, a pod. zábrany sú vyrobené z oceľových trubiek s hrúbkou vnútornej steny trubky 3 mm povrchová úprava práškovaným lakom žltej farby s čiernymi reflexnými pruhmi pripevnenie do krajiny cez montážnu pätku (kotevné skrutky vyberte podľa typu podlahy - nie sú súčasťou), výška 1000 mm, priemer 219 mm, farba žltá
378,00 s DPH / ks
315,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301062
90,00 s DPH / ks
75,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301143
108,00 s DPH / ks
90,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301144
132,00 s DPH / ks
110,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301145

Výstražné a ochranné profily

Samolepiaci ochranný hranol 7x3x50 cm

Materiál polyuretán, spôsob uchytenia samolepiaca fólia, farba čierno žltá, teplotná odolnosť 0°C až 45°C , hmotnosť 0,08 kg, 2 ks v balení Samolepiaci ochranný hranol je vyrobený z vysokotlakovej peny vo vysokej hustote: - pre ochranu dverí, nárazníkov a inych častí automobilov v garážach a na krytých parkoviskách - pri aplikáciách na stenu garáže zamedzí poškodenia dverí a karosérie vozidiel pri parkovaní - výstražné žltočierne pruhy zvyšujú bezpečnosť - jednoduchá a rýchla aplikácia - dobrá priľnavosť k hrubému povrchu
28,80 s DPH / bal
24,00 € bez DPH / bal
Na objednávku
Obj. čislo: 301867
Farba vínovo červená, materiál textil, priemer 3,1 cm POPIS VÝROBKU Pletené lano pre zahradzovací stĺpik je opatrené striebornou karabínkou s očkom, za ktoré sa lano zavesí na stĺpik. Mnoho farebných variantov vám umožní si vybrať takú farbu, ktorá vyhovuje presne vašim potrebám. Lano má dĺžku 2 m. POUŽITIE Pletené zahradzovacie lano slúži na prichytenie na cylindrickú hlavicu zahrazovacího stĺpika. Používa sa na ohraničenie alebo vymedzenie priestoru. Vďaka rôznym farebným variantom sa hodí do reprezentatívnych priestorov, napríklad hotelov, letiskových hál, múzeí alebo galérií.
60,00 s DPH / ks
50,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301912
Materiál polyetylén, farba bielo / červená, šírka 7cm, hmotnoosť 1 kg, hrúbka 45 µm
32,40 s DPH / ks
27,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301793
pozorovacia vzdialenosť 8-15 m,materiál akrylát, hmotnosť 4,6 kg, POPIS VÝROBKU Zrkadlo pre priemysel a logistiku je vybavené žltočierným rámom podľa smernice ES 92/58, ktorá stanovuje požiadavky na bezpečnostné značenie pri práci. Materiál je o 70% odolnejšie proti rozbitiu ako sklo. Odrazová vrstva je nanesená na vnútornej strane zrkadla a je chránená inertným náterom. Zrkadlo je dodávané vrátane oceľového držiaku pre stĺpik s priemerom 60 mm. POUŽITIE Toto zrkadlo je určené pre použitie v priemysle a logistike. Pomáha zvýšiť bezpečnosť pracovníkov pri doprave tovarov a polotovarov v skladoch a výrobných prevádzkach. Môžete ho použiť aj na kontrolu v predajných priestoroch. Je vhodné pre vnútorné priestory a chránené vonkajšie priestory. UPOZORNENIE Spojovací materiál je nutné dokúpiť zvlášť a jeho výber sa riadi podľa typu podkladu, ku ktorému je držiak pripevnený.
270,00 s DPH / ks
225,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301802
pozorovacia vzdialenosť 15-20 m,materiál akrylát, hmotnosť 7,7 kg, POPIS VÝROBKU Zrkadlo pre priemysel a logistiku je vybavené žltočierným rámom podľa smernice ES 92/58, ktorá stanovuje požiadavky na bezpečnostné značenie pri práci. Materiál je o 70% odolnejšie proti rozbitiu ako sklo. Odrazová vrstva je nanesená na vnútornej strane zrkadla a je chránená inertným náterom. Zrkadlo je dodávané vrátane oceľového držiaku pre stĺpik s priemerom 60 mm. POUŽITIE Toto zrkadlo je určené pre použitie v priemysle a logistike. Pomáha zvýšiť bezpečnosť pracovníkov pri doprave tovarov a polotovarov v skladoch a výrobných prevádzkach. Môžete ho použiť aj na kontrolu v predajných priestoroch. Je vhodné pre vnútorné priestory a chránené vonkajšie priestory. UPOZORNENIE Spojovací materiál je nutné dokúpiť zvlášť a jeho výber sa riadi podľa typu podkladu, ku ktorému je držiak pripevnený.
357,60 s DPH / ks
298,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301803
pozorovacia vzdialenosť 8-12 m,materiál akrylát, hmotnosť 4,9 kg, POPIS VÝROBKU Zrkadlo pre priemysel a logistiku je vybavené žltočierným rámom podľa smernice ES 92/58, ktorá stanovuje požiadavky na bezpečnostné značenie pri práci. Materiál je o 70% odolnejšie proti rozbitiu ako sklo. Odrazová vrstva je nanesená na vnútornej strane zrkadla a je chránená inertným náterom. Zrkadlo je dodávané vrátane oceľového držiaku pre stĺpik s priemerom 60 mm. POUŽITIE Toto zrkadlo je určené pre použitie v priemysle a logistike. Pomáha zvýšiť bezpečnosť pracovníkov pri doprave tovarov a polotovarov v skladoch a výrobných prevádzkach. Môžete ho použiť aj na kontrolu v predajných priestoroch. Je vhodné pre vnútorné priestory a chránené vonkajšie priestory. UPOZORNENIE Spojovací materiál je nutné dokúpiť zvlášť a jeho výber sa riadi podľa typu podkladu, ku ktorému je držiak pripevnený.
258,00 s DPH / ks
215,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301804
pozorovacia vzdialenosť 12-18 m,materiál akrylát, hmotnosť 7 kg, POPIS VÝROBKU Zrkadlo pre priemysel a logistiku je vybavené žltočierným rámom podľa smernice ES 92/58, ktorá stanovuje požiadavky na bezpečnostné značenie pri práci. Materiál je o 70% odolnejšie proti rozbitiu ako sklo. Odrazová vrstva je nanesená na vnútornej strane zrkadla a je chránená inertným náterom. Zrkadlo je dodávané vrátane oceľového držiaku pre stĺpik s priemerom 60 mm. POUŽITIE Toto zrkadlo je určené pre použitie v priemysle a logistike. Pomáha zvýšiť bezpečnosť pracovníkov pri doprave tovarov a polotovarov v skladoch a výrobných prevádzkach. Môžete ho použiť aj na kontrolu v predajných priestoroch. Je vhodné pre vnútorné priestory a chránené vonkajšie priestory. UPOZORNENIE Spojovací materiál je nutné dokúpiť zvlášť a jeho výber sa riadi podľa typu podkladu, ku ktorému je držiak pripevnený.
357,60 s DPH / ks
298,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301805
pozorovacia vzdialenosť 15-20 m,materiál akrylát, hmotnosť 10,6 kg, POPIS VÝROBKU Zrkadlo pre priemysel a logistiku je vybavené žltočierným rámom podľa smernice ES 92/58, ktorá stanovuje požiadavky na bezpečnostné značenie pri práci. Materiál je o 70% odolnejšie proti rozbitiu ako sklo. Odrazová vrstva je nanesená na vnútornej strane zrkadla a je chránená inertným náterom. Zrkadlo je dodávané vrátane oceľového držiaku pre stĺpik s priemerom 60 mm. POUŽITIE Toto zrkadlo je určené pre použitie v priemysle a logistike. Pomáha zvýšiť bezpečnosť pracovníkov pri doprave tovarov a polotovarov v skladoch a výrobných prevádzkach. Môžete ho použiť aj na kontrolu v predajných priestoroch. Je vhodné pre vnútorné priestory a chránené vonkajšie priestory. UPOZORNENIE Spojovací materiál je nutné dokúpiť zvlášť a jeho výber sa riadi podľa typu podkladu, ku ktorému je držiak pripevnený.
510,00 s DPH / ks
425,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301806
pozorovacia vzdialenosť 1-3 m,materiál akrylát, hmotnosť 0,9 kg, POPIS VÝROBKU Pozorovacie zrkadlo je vyrobené z odolného materiálu, ktorý je navyše chránený ochrannou fóliou. Čierny rám okolo obvode zrkadla zvyšuje jeho odolnosť. Odraz v zrkadle je s minimálnou deformáciou obrazu. VÝHODY Zrkadlo dodávame vrátane univerzálneho teleskopického držiaka na stenu. Flexibilné tyč umožňuje jednoduché nastavenie požadovaného uhlu odrazu. POUŽITIE Pozorovacie zrkadlo je vhodné pre vnútorné priestory. Môžete ho nainštalovať v obchodoch, výrobných prevádzkach, skladoch a administratívnych budovách. UPOZORNENIE Spojovací materiál je nutné dokúpiť zvlášť a jeho výber sa riadi podľa typu podkladu, ku ktorému je držiak pripevnený.
54,00 s DPH / ks
45,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301807
pozorovacia vzdialenosť 1-4 m,materiál akrylát, hmotnosť 1 kg, POPIS VÝROBKU Pozorovacie zrkadlo je vyrobené z odolného materiálu, ktorý je navyše chránený ochrannou fóliou. Čierny rám okolo obvode zrkadla zvyšuje jeho odolnosť. Odraz v zrkadle je s minimálnou deformáciou obrazu. VÝHODY Zrkadlo dodávame vrátane univerzálneho teleskopického držiaka na stenu. Flexibilné tyč umožňuje jednoduché nastavenie požadovaného uhlu odrazu. POUŽITIE Pozorovacie zrkadlo je vhodné pre vnútorné priestory. Môžete ho nainštalovať v obchodoch, výrobných prevádzkach, skladoch a administratívnych budovách. UPOZORNENIE Spojovací materiál je nutné dokúpiť zvlášť a jeho výber sa riadi podľa typu podkladu, ku ktorému je držiak pripevnený.
66,00 s DPH / ks
55,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301808
pozorovacia vzdialenosť 3-5 m,materiál akrylát, hmotnosť 1,1 kg, POPIS VÝROBKU Pozorovacie zrkadlo je vyrobené z odolného materiálu, ktorý je navyše chránený ochrannou fóliou. Čierny rám okolo obvode zrkadla zvyšuje jeho odolnosť. Odraz v zrkadle je s minimálnou deformáciou obrazu. VÝHODY Zrkadlo dodávame vrátane univerzálneho teleskopického držiaka na stenu. Flexibilné tyč umožňuje jednoduché nastavenie požadovaného uhlu odrazu. POUŽITIE Pozorovacie zrkadlo je vhodné pre vnútorné priestory. Môžete ho nainštalovať v obchodoch, výrobných prevádzkach, skladoch a administratívnych budovách. UPOZORNENIE Spojovací materiál je nutné dokúpiť zvlášť a jeho výber sa riadi podľa typu podkladu, ku ktorému je držiak pripevnený.
78,00 s DPH / ks
65,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301809
pozorovacia vzdialenosť 4-8 m,materiál akrylát, hmotnosť 1,6 kg, POPIS VÝROBKU Pozorovacie zrkadlo je vyrobené z odolného materiálu, ktorý je navyše chránený ochrannou fóliou. Čierny rám okolo obvode zrkadla zvyšuje jeho odolnosť. Odraz v zrkadle je s minimálnou deformáciou obrazu. VÝHODY Zrkadlo dodávame vrátane univerzálneho teleskopického držiaka na stenu. Flexibilné tyč umožňuje jednoduché nastavenie požadovaného uhlu odrazu. POUŽITIE Pozorovacie zrkadlo je vhodné pre vnútorné priestory. Môžete ho nainštalovať v obchodoch, výrobných prevádzkach, skladoch a administratívnych budovách. UPOZORNENIE Spojovací materiál je nutné dokúpiť zvlášť a jeho výber sa riadi podľa typu podkladu, ku ktorému je držiak pripevnený.
106,80 s DPH / ks
89,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301810
pozorovacia vzdialenosť 6-10 m,materiál akrylát, hmotnosť 2,1 kg, POPIS VÝROBKU Pozorovacie zrkadlo je vyrobené z odolného materiálu, ktorý je navyše chránený ochrannou fóliou. Čierny rám okolo obvode zrkadla zvyšuje jeho odolnosť. Odraz v zrkadle je s minimálnou deformáciou obrazu. VÝHODY Zrkadlo dodávame vrátane univerzálneho teleskopického držiaka na stenu. Flexibilné tyč umožňuje jednoduché nastavenie požadovaného uhlu odrazu. POUŽITIE Pozorovacie zrkadlo je vhodné pre vnútorné priestory. Môžete ho nainštalovať v obchodoch, výrobných prevádzkach, skladoch a administratívnych budovách. UPOZORNENIE Spojovací materiál je nutné dokúpiť zvlášť a jeho výber sa riadi podľa typu podkladu, ku ktorému je držiak pripevnený.
134,40 s DPH / ks
112,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301811
pozorovacia vzdialenosť 10-15 m,materiál akrylát, hmotnosť 3,2 kg, POPIS VÝROBKU Pozorovacie zrkadlo je vyrobené z odolného materiálu, ktorý je navyše chránený ochrannou fóliou. Čierny rám okolo obvode zrkadla zvyšuje jeho odolnosť. Odraz v zrkadle je s minimálnou deformáciou obrazu. VÝHODY Zrkadlo dodávame vrátane univerzálneho teleskopického držiaka na stenu. Flexibilné tyč umožňuje jednoduché nastavenie požadovaného uhlu odrazu. POUŽITIE Pozorovacie zrkadlo je vhodné pre vnútorné priestory. Môžete ho nainštalovať v obchodoch, výrobných prevádzkach, skladoch a administratívnych budovách. UPOZORNENIE Spojovací materiál je nutné dokúpiť zvlášť a jeho výber sa riadi podľa typu podkladu, ku ktorému je držiak pripevnený.
170,40 s DPH / ks
142,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301812
pozorovacia vzdialenosť 4-8 m,materiál akrylát, hmotnosť 1,2 kg, POPIS VÝROBKU Pozorovacie zrkadlo je vyrobené z odolného materiálu, ktorý je navyše chránený ochrannou fóliou. Čierny rám okolo obvode zrkadla zvyšuje jeho odolnosť. Odraz v zrkadle je s minimálnou deformáciou obrazu. VÝHODY Zrkadlo dodávame vrátane univerzálneho teleskopického držiaka na stenu. Flexibilná tyč umožňuje jednoduché nastavenie požadovaného uhlu odrazu. POUŽITIE Pozorovacie zrkadlo je vhodné pre vnútorné priestory. Môžete ho nainštalovať v obchodoch, výrobných prevádzkach, skladoch a administratívnych budovách. UPOZORNENIE Spojovací materiál je nutné dokúpiť zvlášť a jeho výber sa riadi podľa typu podkladu, ku ktorému je držiak pripevnený.
111,60 s DPH / ks
93,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301813
pozorovacia vzdialenosť 6-10 m,materiál akrylát, hmotnosť 2,1 kg, POPIS VÝROBKU Pozorovacie zrkadlo je vyrobené z odolného materiálu, ktorý je navyše chránený ochrannou fóliou. Čierny rám okolo obvode zrkadla zvyšuje jeho odolnosť. Odraz v zrkadle je s minimálnou deformáciou obrazu. VÝHODY Zrkadlo dodávame vrátane univerzálneho teleskopického držiaka na stenu. Flexibilná tyč umožňuje jednoduché nastavenie požadovaného uhlu odrazu. POUŽITIE Pozorovacie zrkadlo je vhodné pre vnútorné priestory. Môžete ho nainštalovať v obchodoch, výrobných prevádzkach, skladoch a administratívnych budovách. UPOZORNENIE Spojovací materiál je nutné dokúpiť zvlášť a jeho výber sa riadi podľa typu podkladu, ku ktorému je držiak pripevnený.
162,00 s DPH / ks
135,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301814
Stránky:
Produkty: 81-100 / 174 | Aktuálna strana: 5/9