• Úvod
  • >>
  • Bezpečnosť a označovanie

Bezpečnosť a označovanie

Zobrazenie:
Zoradiť:
Dĺžka pásky 5 m, farba pásky biela / červená, farba kazety čierno /červená, materiál ABS plast, šírka pásky 5 cm, POPIS VÝROBKU Nástenná zábrana je vybavená protikusom, ktorým sa upevňuje páska na druhej strane vymedzeného priestoru. Kazeta je vybavená zabudovaným spomaľovacím mechanizmom, ktorý zvyšuje bezpečnosť a chráni pred poranením v dôsledku náhleho uvoľnenia pásky. Montážny materiál je súčasťou dodávky. POUŽITIE Nástenná zábrana je určená na montáž na stenu. Predstavuje jednoduché a elegantné riešenie pre zamedzenie vstupu napríklad v obchodoch, skladoch, výrobných halách, staniciach, letiskách a pod. OBSAH BALENIA Nástenné zábrany proti vstupu sú dodávané vrátane montážneho materiálu. Skladajú sa z týchto častí: Plastová kazeta so samonavíjacou páskou Protikus pre pripevnenie na stenu s dvoma montážnymi otvormi Spona pre pripevnenie na stĺpik vytvorením oka Montážna sada: 6 ks hmoždiniek 6 ks skrutiek Steny z rôznych materiálov vyžadujú rôzne typy upevnenia. Preto odporúčame, aby ste si overili, že spojovací materiál je vhodný pre vaše potreby.
94,80 s DPH / ks
79,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301903
Dĺžka pásky 7,7 m, farba pásky biela / červená, farba kazety čierno /červená, materiál ABS plast, šírka pásky 5 cm, POPIS VÝROBKU Nástenná zábrana je vybavená protikusom, ktorým sa upevňuje páska na druhej strane vymedzeného priestoru. Kazeta je vybavená zabudovaným spomaľovacím mechanizmom, ktorý zvyšuje bezpečnosť a chráni pred poranením v dôsledku náhleho uvoľnenia pásky. Montážny materiál je súčasťou dodávky. POUŽITIE Nástenná zábrana je určená na montáž na stenu. Predstavuje jednoduché a elegantné riešenie pre zamedzenie vstupu napríklad v obchodoch, skladoch, výrobných halách, staniciach, letiskách a pod. OBSAH BALENIA Nástenné zábrany proti vstupu sú dodávané vrátane montážneho materiálu. Skladajú sa z týchto častí: Plastová kazeta so samonavíjacou páskou Protikus pre pripevnenie na stenu s dvoma montážnymi otvormi Spona pre pripevnenie na stĺpik vytvorením oka Montážna sada: 6 ks hmoždiniek 6 ks skrutiek Steny z rôznych materiálov vyžadujú rôzne typy upevnenia. Preto odporúčame, aby ste si overili, že spojovací materiál je vhodný pre vaše potreby.
198,00 s DPH / ks
165,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301904
Dĺžka pásky 5 m, farba pásky červená, farba kazety čierna, materiál ABS plast, šírka pásky 5 cm, POPIS VÝROBKU Nástenná zábrana je vybavená protikusom, ktorým sa upevňuje páska na druhej strane vymedzeného priestoru. Kazeta je vybavená zabudovaným spomaľovacím mechanizmom, ktorý zvyšuje bezpečnosť a chráni pred poranením v dôsledku náhleho uvoľnenia pásky. Montážny materiál a 6 ks neodymových magnetov, jeden o sile 60 kg, sú súčasťou dodávky. 4 ks magnetov sú umiestnené na zadnej strane v otvoroch pre skrutky a 2 ks magnetov na koncovke na uchytenie pásky. POUŽITIE Pásku nástennej zábrany uchytíte ku kovovému podkladu s pomocou magnetov. Predstavuje jednoduché a elegantné riešenie pre zamedzenie vstupu napríklad v obchodoch, skladoch, výrobných halách, staniciach, letiskách. OBSAH BALENIA Nástenné zábrany proti vstupu sú dodávané vrátane montážneho materiálu. Skladajú sa z týchto častí: Plastová kazeta so samonavíjacou páskou Protikus pre pripevnenie na stenu s dvoma montážnymi otvormi Spona pre pripevnenie na stĺpik vytvorením oka Montážna sada: 6 ks hmoždiniek 6 ks skrutiek 6 ks neodymových magnetov 1 ks kovová doštička s dvoma otvormi Steny z rôznych materiálov vyžadujú rôzne typy upevnenia. Preto odporúčame, aby ste si overili, že spojovací materiál je vhodný pre vaše potreby. DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE Neodymové magnety ponúkajú najlepšie úžitkové vlastnosti v pomere k ich cene; ide o najsilnejšie magnety s vynikajúcimi magnetickými vlastnosťami; sú schopné uniesť viac ako tisícnásobok vlastnej hmotnosti; ich nevýhodou je náchylnosť ku korózii a pomerne nízka teplotná odolnosť; magnetické vlastnosti neodymových magnetov sa strácajú pri teplotách okolo 80 ° C. Vysoká magnetická sila môže spôsobiť vymazanie dát na magnetických záznamových médiách (pevný disk PC), na bankových kartách, môže znemožniť funkciu niektorých zariadení - elektromerov, vodomerov a môže tiež poškodiť obrazovku monitora typu CRT. Preto odporúčame dôkladne zvážiť vhodnosť použitia magnetov pre pripevnenie kazety na miesto použitia.
132,00 s DPH / ks
110,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301905
Dĺžka pásky 7,7 m, farba pásky červená, farba kazety čierna, materiál ABS plast, šírka pásky 5 cm, POPIS VÝROBKU Nástenná zábrana je vybavená protikusom, ktorým sa upevňuje páska na druhej strane vymedzeného priestoru. Kazeta je vybavená zabudovaným spomaľovacím mechanizmom, ktorý zvyšuje bezpečnosť a chráni pred poranením v dôsledku náhleho uvoľnenia pásky. Montážny materiál a 6 ks neodymových magnetov, jeden o sile 60 kg, sú súčasťou dodávky. 4 ks magnetov sú umiestnené na zadnej strane v otvoroch pre skrutky a 2 ks magnetov na koncovke na uchytenie pásky. POUŽITIE Pásku nástennej zábrany uchytíte ku kovovému podkladu s pomocou magnetov. Predstavuje jednoduché a elegantné riešenie pre zamedzenie vstupu napríklad v obchodoch, skladoch, výrobných halách, staniciach, letiskách. OBSAH BALENIA Nástenné zábrany proti vstupu sú dodávané vrátane montážneho materiálu. Skladajú sa z týchto častí: Plastová kazeta so samonavíjacou páskou Protikus pre pripevnenie na stenu s dvoma montážnymi otvormi Spona pre pripevnenie na stĺpik vytvorením oka Montážna sada: 6 ks hmoždiniek 6 ks skrutiek 6 ks neodymových magnetov 1 ks kovová doštička s dvoma otvormi Steny z rôznych materiálov vyžadujú rôzne typy upevnenia. Preto odporúčame, aby ste si overili, že spojovací materiál je vhodný pre vaše potreby. DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE Neodymové magnety ponúkajú najlepšie úžitkové vlastnosti v pomere k ich cene; ide o najsilnejšie magnety s vynikajúcimi magnetickými vlastnosťami; sú schopné uniesť viac ako tisícnásobok vlastnej hmotnosti; ich nevýhodou je náchylnosť ku korózii a pomerne nízka teplotná odolnosť; magnetické vlastnosti neodymových magnetov sa strácajú pri teplotách okolo 80 ° C. Vysoká magnetická sila môže spôsobiť vymazanie dát na magnetických záznamových médiách (pevný disk PC), na bankových kartách, môže znemožniť funkciu niektorých zariadení - elektromerov, vodomerov a môže tiež poškodiť obrazovku monitora typu CRT. Preto odporúčame dôkladne zvážiť vhodnosť použitia magnetov pre pripevnenie kazety na miesto použitia.
222,00 s DPH / ks
185,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301906
Dĺžka pásky 5 m, farba pásky čierna / žltá , farba kazety čierna / žltá, materiál ABS plast, šírka pásky 5 cm, POPIS VÝROBKU Nástenná zábrana je vybavená protikusom, ktorým sa upevňuje páska na druhej strane vymedzeného priestoru. Kazeta je vybavená zabudovaným spomaľovacím mechanizmom, ktorý zvyšuje bezpečnosť a chráni pred poranením v dôsledku náhleho uvoľnenia pásky. Montážny materiál a 6 ks neodymových magnetov, jeden o sile 60 kg, sú súčasťou dodávky. 4 ks magnetov sú umiestnené na zadnej strane v otvoroch pre skrutky a 2 ks magnetov na koncovke na uchytenie pásky. POUŽITIE Pásku nástennej zábrany uchytíte ku kovovému podkladu s pomocou magnetov. Predstavuje jednoduché a elegantné riešenie pre zamedzenie vstupu napríklad v obchodoch, skladoch, výrobných halách, staniciach, letiskách. OBSAH BALENIA Nástenné zábrany proti vstupu sú dodávané vrátane montážneho materiálu. Skladajú sa z týchto častí: Plastová kazeta so samonavíjacou páskou Protikus pre pripevnenie na stenu s dvoma montážnymi otvormi Spona pre pripevnenie na stĺpik vytvorením oka Montážna sada: 6 ks hmoždiniek 6 ks skrutiek 6 ks neodymových magnetov 1 ks kovová doštička s dvoma otvormi Steny z rôznych materiálov vyžadujú rôzne typy upevnenia. Preto odporúčame, aby ste si overili, že spojovací materiál je vhodný pre vaše potreby. DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE Neodymové magnety ponúkajú najlepšie úžitkové vlastnosti v pomere k ich cene; ide o najsilnejšie magnety s vynikajúcimi magnetickými vlastnosťami; sú schopné uniesť viac ako tisícnásobok vlastnej hmotnosti; ich nevýhodou je náchylnosť ku korózii a pomerne nízka teplotná odolnosť; magnetické vlastnosti neodymových magnetov sa strácajú pri teplotách okolo 80 ° C. Vysoká magnetická sila môže spôsobiť vymazanie dát na magnetických záznamových médiách (pevný disk PC), na bankových kartách, môže znemožniť funkciu niektorých zariadení - elektromerov, vodomerov a môže tiež poškodiť obrazovku monitora typu CRT. Preto odporúčame dôkladne zvážiť vhodnosť použitia magnetov pre pripevnenie kazety na miesto použitia.
130,80 s DPH / ks
109,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301907
Dĺžka pásky 7,7 m, farba pásky čierna / žltá , farba kazety čierna / žltá, materiál ABS plast, šírka pásky 5 cm, POPIS VÝROBKU Nástenná zábrana je vybavená protikusom, ktorým sa upevňuje páska na druhej strane vymedzeného priestoru. Kazeta je vybavená zabudovaným spomaľovacím mechanizmom, ktorý zvyšuje bezpečnosť a chráni pred poranením v dôsledku náhleho uvoľnenia pásky. Montážny materiál a 6 ks neodymových magnetov, jeden o sile 60 kg, sú súčasťou dodávky. 4 ks magnetov sú umiestnené na zadnej strane v otvoroch pre skrutky a 2 ks magnetov na koncovke na uchytenie pásky. POUŽITIE Pásku nástennej zábrany uchytíte ku kovovému podkladu s pomocou magnetov. Predstavuje jednoduché a elegantné riešenie pre zamedzenie vstupu napríklad v obchodoch, skladoch, výrobných halách, staniciach, letiskách. OBSAH BALENIA Nástenné zábrany proti vstupu sú dodávané vrátane montážneho materiálu. Skladajú sa z týchto častí: Plastová kazeta so samonavíjacou páskou Protikus pre pripevnenie na stenu s dvoma montážnymi otvormi Spona pre pripevnenie na stĺpik vytvorením oka Montážna sada: 6 ks hmoždiniek 6 ks skrutiek 6 ks neodymových magnetov 1 ks kovová doštička s dvoma otvormi Steny z rôznych materiálov vyžadujú rôzne typy upevnenia. Preto odporúčame, aby ste si overili, že spojovací materiál je vhodný pre vaše potreby. DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE Neodymové magnety ponúkajú najlepšie úžitkové vlastnosti v pomere k ich cene; ide o najsilnejšie magnety s vynikajúcimi magnetickými vlastnosťami; sú schopné uniesť viac ako tisícnásobok vlastnej hmotnosti; ich nevýhodou je náchylnosť ku korózii a pomerne nízka teplotná odolnosť; magnetické vlastnosti neodymových magnetov sa strácajú pri teplotách okolo 80 ° C. Vysoká magnetická sila môže spôsobiť vymazanie dát na magnetických záznamových médiách (pevný disk PC), na bankových kartách, môže znemožniť funkciu niektorých zariadení - elektromerov, vodomerov a môže tiež poškodiť obrazovku monitora typu CRT. Preto odporúčame dôkladne zvážiť vhodnosť použitia magnetov pre pripevnenie kazety na miesto použitia.
225,60 s DPH / ks
188,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301908
Dĺžka pásky 5 m, farba pásky biela / červená , farba kazety čierna / červená, materiál ABS plast, šírka pásky 5 cm, POPIS VÝROBKU Nástenná zábrana je vybavená protikusom, ktorým sa upevňuje páska na druhej strane vymedzeného priestoru. Kazeta je vybavená zabudovaným spomaľovacím mechanizmom, ktorý zvyšuje bezpečnosť a chráni pred poranením v dôsledku náhleho uvoľnenia pásky. Montážny materiál a 6 ks neodymových magnetov, jeden o sile 60 kg, sú súčasťou dodávky. 4 ks magnetov sú umiestnené na zadnej strane v otvoroch pre skrutky a 2 ks magnetov na koncovke na uchytenie pásky. POUŽITIE Pásku nástennej zábrany uchytíte ku kovovému podkladu s pomocou magnetov. Predstavuje jednoduché a elegantné riešenie pre zamedzenie vstupu napríklad v obchodoch, skladoch, výrobných halách, staniciach, letiskách. OBSAH BALENIA Nástenné zábrany proti vstupu sú dodávané vrátane montážneho materiálu. Skladajú sa z týchto častí: Plastová kazeta so samonavíjacou páskou Protikus pre pripevnenie na stenu s dvoma montážnymi otvormi Spona pre pripevnenie na stĺpik vytvorením oka Montážna sada: 6 ks hmoždiniek 6 ks skrutiek 6 ks neodymových magnetov 1 ks kovová doštička s dvoma otvormi Steny z rôznych materiálov vyžadujú rôzne typy upevnenia. Preto odporúčame, aby ste si overili, že spojovací materiál je vhodný pre vaše potreby. DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE Neodymové magnety ponúkajú najlepšie úžitkové vlastnosti v pomere k ich cene; ide o najsilnejšie magnety s vynikajúcimi magnetickými vlastnosťami; sú schopné uniesť viac ako tisícnásobok vlastnej hmotnosti; ich nevýhodou je náchylnosť ku korózii a pomerne nízka teplotná odolnosť; magnetické vlastnosti neodymových magnetov sa strácajú pri teplotách okolo 80 ° C. Vysoká magnetická sila môže spôsobiť vymazanie dát na magnetických záznamových médiách (pevný disk PC), na bankových kartách, môže znemožniť funkciu niektorých zariadení - elektromerov, vodomerov a môže tiež poškodiť obrazovku monitora typu CRT. Preto odporúčame dôkladne zvážiť vhodnosť použitia magnetov pre pripevnenie kazety na miesto použitia.
129,60 s DPH / ks
108,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301909
Dĺžka pásky 7,7 m, farba pásky biela / červená , farba kazety čierna / červená, materiál ABS plast, šírka pásky 5 cm, POPIS VÝROBKU Nástenná zábrana je vybavená protikusom, ktorým sa upevňuje páska na druhej strane vymedzeného priestoru. Kazeta je vybavená zabudovaným spomaľovacím mechanizmom, ktorý zvyšuje bezpečnosť a chráni pred poranením v dôsledku náhleho uvoľnenia pásky. Montážny materiál a 6 ks neodymových magnetov, jeden o sile 60 kg, sú súčasťou dodávky. 4 ks magnetov sú umiestnené na zadnej strane v otvoroch pre skrutky a 2 ks magnetov na koncovke na uchytenie pásky. POUŽITIE Pásku nástennej zábrany uchytíte ku kovovému podkladu s pomocou magnetov. Predstavuje jednoduché a elegantné riešenie pre zamedzenie vstupu napríklad v obchodoch, skladoch, výrobných halách, staniciach, letiskách. OBSAH BALENIA Nástenné zábrany proti vstupu sú dodávané vrátane montážneho materiálu. Skladajú sa z týchto častí: Plastová kazeta so samonavíjacou páskou Protikus pre pripevnenie na stenu s dvoma montážnymi otvormi Spona pre pripevnenie na stĺpik vytvorením oka Montážna sada: 6 ks hmoždiniek 6 ks skrutiek 6 ks neodymových magnetov 1 ks kovová doštička s dvoma otvormi Steny z rôznych materiálov vyžadujú rôzne typy upevnenia. Preto odporúčame, aby ste si overili, že spojovací materiál je vhodný pre vaše potreby. DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE Neodymové magnety ponúkajú najlepšie úžitkové vlastnosti v pomere k ich cene; ide o najsilnejšie magnety s vynikajúcimi magnetickými vlastnosťami; sú schopné uniesť viac ako tisícnásobok vlastnej hmotnosti; ich nevýhodou je náchylnosť ku korózii a pomerne nízka teplotná odolnosť; magnetické vlastnosti neodymových magnetov sa strácajú pri teplotách okolo 80 ° C. Vysoká magnetická sila môže spôsobiť vymazanie dát na magnetických záznamových médiách (pevný disk PC), na bankových kartách, môže znemožniť funkciu niektorých zariadení - elektromerov, vodomerov a môže tiež poškodiť obrazovku monitora typu CRT. Preto odporúčame dôkladne zvážiť vhodnosť použitia magnetov pre pripevnenie kazety na miesto použitia.
225,60 s DPH / ks
188,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301910
Farba stĺpiku strieborná, materiál nerezová oceľ, hmotnosť 8 kg POPIS VÝROBKU Zahradzovací stĺpik v elegantnom prevedení z leštenej nerezovej ocele je vybavený cylindrickú hlavicou so štyrmi otvormi, na ktorú sa zavesí zahradzovacie lano. Stĺpik so stabilnou základňou má výšku 1 m. Stĺpik je dodávaný samostatne bez lana. POUŽITIE Zahradzovací stĺpik spolu s pleteným lanom tvorí jednoduchú a elegantný zábranu v reprezentatívnych interiéroch, napríklad v múzeách, hoteloch, recepciách, galériách a letiskových halách.
94,80 s DPH / ks
79,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301911
pozorovacia vzdialenosť 2-5 m, zorné pole 360°, materiál akrylát, hmotnosť 0,7 kg, Kontrolného zrkadlo je dôležitý prvok bezpečnosti v prevádzke. Na výrobu tohto zrkadla bol použitý kvalitný akrylát, ktorý je o 70% odolnejšia voči rozbitiu ako sklo. Zrkadlo má veľmi vysokú optickú kvalitu. Ľahko sa montuje priamo na stenu alebo na strop bez potreby držiaku či iného príslušenstva. Na okraji zrkadlá sú otvory na skrutky, celkom 4. Priemer jedného otvoru je 4 mm. VÝHODY zorné pole 360 ° POUŽITIE Certifikované kontrolné zrkadlo je účinná investícia do bezpečnosti pracovníkov. Jeho použitie zaisťuje efektívny kontrolu pre predajné, výrobné a výstavné priestory. Kontrolu možno vykonávať zo všetkých uhlov, pre ktoré je zrkadlo vyrobené. Je vhodné pre vnútorné priestory. UPOZORNENIE Spojovací materiál je nutné dokúpiť zvlášť a jeho výber sa riadi podľa typu podkladu, ku ktorému je držiak pripevnený.
166,80 s DPH / ks
139,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301824
Ohraničovacia a vytyčovacia červeno/biela výstražná páska je vhodná na označenie nebezpečných priestorov, stavieb, vyhradenie alebo oddelenie priestoru na rôznych podujatiach a pod. Pevná, odolná proti pretrhnutiu. Obojstranná potlač. Použiteľná aj pre odvíjacie zariadenia. Technické údaje: Vonkajší priemer rolky: 11,5 cm Vnútorný priemer rolky: 7,5 cm Dĺžka: 100 m Šírka: 70 mm Hrúbka: 38 µ Hmotnosť: 396 g Balenie obsahuje 10ks
103,20 s DPH / bal
86,00 € bez DPH / bal
Na objednávku
Obj. čislo: 301987
- pre vonkajšie použitie - dĺžka popruhu 3,7 m, šírka 50 mm - 2-cestný systém (1 kazeta s popruhom, 1 puzdro) - nehrdzavejúca konštrukcia, vyrobené kompletne z PVC Základňa je pre zvýšenie stability plniteľná vodou, pieskom alebo betónom. Kazeta s popruhom je vybavená špeciálnym aretačným systémom, ktorý umožňuje jemné a plynulé vysunutie i zasunutie pásu. Parametre farba konštrukce čierna farba popruhu žltá / čierna hmotnosť 8 kg dĺžka popruhu 3,7 m priemer podstavca 380 mm výška 970 mm
138,00 s DPH / ks
115,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 303081
pozorovacia vzdialenosť 4-8 m, zorné pole 360°, materiál akrylát, hmotnosť 1,5 kg, Kontrolného zrkadlo je dôležitý prvok bezpečnosti v prevádzke. Na výrobu tohto zrkadla bol použitý kvalitný akrylát, ktorý je o 70% odolnejšia voči rozbitiu ako sklo. Zrkadlo má veľmi vysokú optickú kvalitu. Ľahko sa montuje priamo na stenu alebo na strop bez potreby držiaku či iného príslušenstva. Na okraji zrkadlá sú otvory na skrutky, celkom 4. Priemer jedného otvoru je 4 mm. VÝHODY zorné pole 360 ° POUŽITIE Certifikované kontrolné zrkadlo je účinná investícia do bezpečnosti pracovníkov. Jeho použitie zaisťuje efektívny kontrolu pre predajné, výrobné a výstavné priestory. Kontrolu možno vykonávať zo všetkých uhlov, pre ktoré je zrkadlo vyrobené. Je vhodné pre vnútorné priestory. UPOZORNENIE Spojovací materiál je nutné dokúpiť zvlášť a jeho výber sa riadi podľa typu podkladu, ku ktorému je držiak pripevnený.
234,00 s DPH / ks
195,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301825
Ohraničovacia a vytyčovacia žlto/čierna výstražná páska je vhodná na označenie nebezpečných priestorov, stavieb, vyhradenie alebo oddelenie priestoru na rôznych podujatiach a pod. Pevná, odolná proti pretrhnutiu. Obojstranná potlač. Použiteľná aj pre odvíjacie zariadenia. Technické údaje: Vonkajší priemer rolky: 11,3 cm Vnútorný priemer rolky: 7,5 cm Dĺžka: 100 m Šírka: 75 mm Hrúbka: 38 µ Hmotnosť: 357 g Balenie obsahuje 10 ks
103,20 s DPH / bal
86,00 € bez DPH / bal
Do 5 dní
Obj. čislo: 301988
- pre vonkajšie použitie - dĺžka popruhu 3,7 m, šírka 50 mm - 2-cestný systém (1 kazeta s popruhom, 1 puzdro) - nehrdzavejúca konštrukcia, vyrobené kompletne z PVC Základňa je pre zvýšenie stability plniteľná vodou, pieskom alebo betónom. Kazeta s popruhom je vybavená špeciálnym aretačným systémom, ktorý umožňuje jemné a plynulé vysunutie i zasunutie pásu. Parametre farba konštrukce žltá farba popruhu žltá / čierna hmotnosť 8 kg dĺžka popruhu 3,7 m priemer podstavca 380 mm výška 970 mm
138,00 s DPH / ks
115,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 303082
pozorovacia vzdialenosť 8-12 m, zorné pole 360°, materiál akrylát, hmotnosť 2,8 kg, Kontrolného zrkadlo je dôležitý prvok bezpečnosti v prevádzke. Na výrobu tohto zrkadla bol použitý kvalitný akrylát, ktorý je o 70% odolnejšia voči rozbitiu ako sklo. Zrkadlo má veľmi vysokú optickú kvalitu. Ľahko sa montuje priamo na stenu alebo na strop bez potreby držiaku či iného príslušenstva. Na okraji zrkadlá sú otvory na skrutky, celkom 4. Priemer jedného otvoru je 4 mm. VÝHODY zorné pole 360 ° POUŽITIE Certifikované kontrolné zrkadlo je účinná investícia do bezpečnosti pracovníkov. Jeho použitie zaisťuje efektívny kontrolu pre predajné, výrobné a výstavné priestory. Kontrolu možno vykonávať zo všetkých uhlov, pre ktoré je zrkadlo vyrobené. Je vhodné pre vnútorné priestory. UPOZORNENIE Spojovací materiál je nutné dokúpiť zvlášť a jeho výber sa riadi podľa typu podkladu, ku ktorému je držiak pripevnený.
304,80 s DPH / ks
254,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301826
- pre vonkajšie použitie - dĺžka popruhu 3,7 m, šírka 50 mm - 2-cestný systém (1 kazeta s popruhom, 1 puzdro) - nehrdzavejúca konštrukcia, vyrobené kompletne z PVC Základňa je pre zvýšenie stability plniteľná vodou, pieskom alebo betónom. Kazeta s popruhom je vybavená špeciálnym aretačným systémom, ktorý umožňuje jemné a plynulé vysunutie i zasunutie pásu. Parametre farba konštrukce červená farba popruhu biela / červená hmotnosť 8 kg dĺžka popruhu 3,7 m priemer podstavca 380 mm výška 970 mm
138,00 s DPH / ks
115,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 303083
hmotnosť 0,3 kg
22,80 s DPH / ks
19,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301827
14,40 s DPH / ks
12,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 303084
Pozorovacia vzdialensoť 5- 10 m, materiál akrylát, hmotnosť 3,9 kg Vonkajšie dopravné zrkadlo je vyrobené z odolného materiálu. Pevný rám zrkadla má retroreflexné pruhy pre zvýšenie viditeľnosti. Silikónové tesnenia chránia odrazovú vrstvu proti vniknutiu vlhkosti. Dodávané štandardne vrátane oceľového držiaku na stĺpik s priemerom 60 mm. POUŽITIE Dopravné zrkadlo je určené pre kontrolu a zvýšenie bezpečnosti prevádzky na cestách a v menších uliciach s ostrými zákrutami, kde je veľké riziko slepého pozorovacieho uhla alebo kde je kvôli prekážkam znížená pozorovacia schopnosť alebo rozhľad na ceste a parkoviskách. Môžete ho použiť na pozemných komunikáciách, v priemyselných areáloch, na parkoviskách nákupných centier a súkromných cestách aj v priemyselných oblastiach, kde sú účastníci cestnej premávky a chodci v nebezpečenstvo úrazu. Je vhodné pre vonkajšie priestory. UPOZORNENIE Spojovací materiál je nutné dokúpiť zvlášť a jeho výber sa riadi podľa typu podkladu, ku ktorému je držiak pripevnený.
170,40 s DPH / ks
142,00 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: 301828
Stránky:
Produkty: 61-80 / 173 | Aktuálna strana: 4/9