Nástenná zábrana proti vstupu magnetická 9,5x9x14,5 cm

  • Obj. čislo: 301907
Dĺžka pásky 5 m, farba pásky čierna / žltá , farba kazety čierna / žltá, materiál ABS plast, šírka pásky 5 cm, POPIS VÝROBKU
Nástenná zábrana je vybavená protikusom, ktorým sa upevňuje páska na druhej strane vymedzeného priestoru. Kazeta je vybavená zabudovaným spomaľovacím mechanizmom, ktorý zvyšuje bezpečnosť a chráni pred poranením v dôsledku náhleho uvoľnenia pásky. Montážny materiál a 6 ks neodymových magnetov, jeden o sile 60 kg, sú súčasťou dodávky. 4 ks magnetov sú umiestnené na zadnej strane v otvoroch pre skrutky a 2 ks magnetov na koncovke na uchytenie pásky.POUŽITIE
Pásku nástennej zábrany uchytíte ku kovovému podkladu s pomocou magnetov. Predstavuje jednoduché a elegantné riešenie pre zamedzenie vstupu napríklad v obchodoch, skladoch, výrobných halách, staniciach, letiskách.

OBSAH BALENIA
Nástenné zábrany proti vstupu sú dodávané vrátane montážneho materiálu. Skladajú sa z týchto častí:

Plastová kazeta so samonavíjacou páskou
Protikus pre pripevnenie na stenu s dvoma montážnymi otvormi
Spona pre pripevnenie na stĺpik vytvorením oka
Montážna sada:
6 ks hmoždiniek
6 ks skrutiek
6 ks neodymových magnetov
1 ks kovová doštička s dvoma otvormi
Steny z rôznych materiálov vyžadujú rôzne typy upevnenia. Preto odporúčame, aby ste si overili, že spojovací materiál je vhodný pre vaše potreby.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE
Neodymové magnety ponúkajú najlepšie úžitkové vlastnosti v pomere k ich cene; ide o najsilnejšie magnety s vynikajúcimi magnetickými vlastnosťami; sú schopné uniesť viac ako tisícnásobok vlastnej hmotnosti; ich nevýhodou je náchylnosť ku korózii a pomerne nízka teplotná odolnosť; magnetické vlastnosti neodymových magnetov sa strácajú pri teplotách okolo 80 ° C.

Vysoká magnetická sila môže spôsobiť vymazanie dát na magnetických záznamových médiách (pevný disk PC), na bankových kartách, môže znemožniť funkciu niektorých zariadení - elektromerov, vodomerov a môže tiež poškodiť obrazovku monitora typu CRT.

Preto odporúčame dôkladne zvážiť vhodnosť použitia magnetov pre pripevnenie kazety na miesto použitia.
130,80 s DPH / ks 109 € bez DPH / ks
Na objednávku